<br /> - BudoclubKrommenie

Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

 
Bloembollentoernooi Anna Paulowna

Anna Paulowna  16-4-2011

Afgelopen zaterdag vond in Anna Paulowna het 35e Bloembollentoernooi plaats. Budoclub Krommenie was hierbij aanwezig met 7 judoka's.
Het Bloembollentoernooi is een erg zwaar toernooi met heel veel goede judoka's, maar de judoka's van BCK hebben zich hier uitstekend verweerd! Er wordt gewerkt met een poule systeem met daarna een samenvoeging. Eindig je in de poule bij de eerste twee, dan ga je door naar de kruisfinales in de samenvoeging.

In de ochtend waren als eerste de judoka's tot 12 jaar aan de beurt.
Jennifer Kingma en Ian Timmer kwamen allebei uit bij de A pupillen op de -30 kg. Ze hebben allebei keihard staan knokken op de mat en Ian werd zelfs derde in zijn poule, maar ze gingen helaas niet door naar de samenvoeging.
Henry Kelvink kwam ook uit bij de A puppillen op de -30. Door mooi en sterk te judoën werd hij zelfs eerste in zijn poule! Na de samenvoeging kwam hij een paar sterke judoka's tegen. Uiteindelijk behaalde hij de 5e plaats.
Bij de B pupillen op de -38 liet Kevin Steinmetz zich van zijn beste kant zien. De judoka's in zijn poule waren echter net even te sterk voor hem.

In de middag waren de oudere judoka's aan de beurt. In de (leeftijds) categorie -15 vertegenwoordigde Tom Dibbets BCK. Hoewel hij lekker stond te judoën, haalde hij niet de kruisfinales.
In de categorie -17 op de -73 stonden Menno de Goede en Raymond van der Eng te knokken voor een podiumprijs. Menno liet goed aanvallend judo zien, maar haalde het helaas niet door de poule. Remon stond sterk te judoën op een behoorlijk hoog niveau en dat resulteerde uiteindelijk in een 2de plaats!

Al met al was het een toernooi met veel mooie wedstrijden en complimenten aan onze judoka's!

Braderie

Krommenie 18-9-2010

Ook dit jaar gaf Budoclub Krommenie weer demonstraties op de braderie.
Om de bezoekers van de braderie een goede indruk te geven van de sporten die bij Budoclub Krommenie gevolgd kunnen worden, werd tegenover de Hema een grote judomat klaar gelegd.
Angstvallig werd het weer in de gaten gehouden, maar op een paar druppels na bleef het gelukkig droog.
Om 11.00 uur begon de judo demonstratie.
Groot en klein liet zien welke technieken ze allemaal geleerd hebben.
Om 12.00 uur waren de karateka's van de Budoclub aan de beurt.
Met een spetterende demonstratie wisten ze het publiek uitstekend te vermaken.
Om 13.00 uur was Aikido aan de beurt, waarna er een korte pauze was.
Om 14.00 uur ging Judo weer de mat op.
Er was slechts één judoka van speeljudo bij, met een heleboel grotere judoka’s, maar hij was overduidelijk de lieveling van het publiek.
Niet alleen lieten de judoka’s zien dat goed konden judoën, maar ook dat kleine judoka'tjes uitstekend met kunnen judoën met grote judoka’s.
Als laatste mocht Karate weer de mat betreden.
Na deze spetterende demo werden de matten en de kraam opgeruimd.
Om 17.00 uur was het tijd voor een drankje bij de club met iedereen die heeft meegeholpen en werd de dag nog eens doorgenomen.
En uiteraard was het tot in de late uurtjes weer zeer gezellig bij de club.

 
Jennifer behaalt eerste plaats op Open Toradoshi Toernooi

Beverwijk 13-6-2010

Budo Club Krommenie was met 7 judoka's aanwezig op dit grote toernooi.
Al snel kwam ook de voormalig hulp trainer van B.C.K. Vincent bij zijn oude trainingsmaatjes om te kijken en natuurlijk te coachen.
Aan het einde van deze lange dag had de club het prima gedaan.
Jennifer Kingma 1ste, Sven Timmer en Vincent Waij 2de, Quinn Hoekstra en Stephan Kuiper 3de, Ian Timmer en Jeffrey Kuiper 4de, Tom Dibbets 6de van de 18 deelnemers in zijn gewichtsklassen.


 
Judoka's in de prijzen op het witte bandentoernooi

Zaandam 12-6-2010

Bij dit goed georganiseerde judo toernooi bij Sportschool Salomons deden de judoka's van B.C.K. goed mee voor de prijzen.
Het toernooi speciaal voor de beginnende judoka's (witte band met of zonder slip) was erg leuk.
Eerste werden Ries Puls, Ezra de Munnik, Kick Plugge en Jennifer Kingma.
Op een tweede plaats eindigde Meike Moes en Teun de Koning.
Derde werden Salomé Poulain en Cody van Kleef.
Net naast het ere podium maar ook goed gejudood stonden Luuk Schieveen en Kilian Poulain.


Voor een fotoverslag, klik Foto's

 
Remon kampioen in Ede

Ede 5-6-2010

Tijdens het Heide toernooi in Ede Behaalde Remon van der Eng de eerste plaats in de -66 kg.
Al zijn wedstrijden wist hij te winnen met ippon waar van twee met een verwurging.

 
Calvin behaald eersteplaats op Lente Toernooi

Uitgeest 30-5-2010

Budo Club Krommenie was maar met 4 judoka's naar het lente toernooi.
Van de vier behaalde drie een prijs Yoa Kiel en Tom Dibbets behaalde een derde prijs en Calvin Tarroe ging er vandoor met de eerste plaats.
Alleen jeniffer kon helaas geen ere plaats behalen.

 
B.C.K 3de op Bushido Teamtoernooi

Zaandam 29-5-2010

Aan dit toernooi deden 7 teams mee.
Op het Bushido toernooi was B.C.Krommenie vertegenwoordigd door de volgende judoka's:
-32 kg Henry Kelvink en Quin Kiel, -36 Jarno Gilissen, -40 kg Syb Visser en Ijsbrand Koper, -44 kg Tom Dibbets en Sven Timmer, -48 kg hadden we niet en werd door de -44 kg opgevuld, -52 kg Thijs Puls, -56 kg een lege plek in het team van B.C.K, -60 kg Mark Vermeer.
De eerste wedstrijd wist B.C.K. in hun voordeel te beslissen en ook de tweede ging naar ons.
Maar tijdens deze wedstrijd raakte we jammer genoeg ook Jarno kwijt door een schouder blessure.
Dus op naar wedstrijd 3 met een gehavend team.
Gelukkig was de bereidheid van het team zo groot dat Quin en Henry besliste om het gat op de -36 kg om de beurt op te vullen.
Dit bleek een groot succes want ook de derde wedstrijd werd gewonnen.
Bij de vierde partij ging het mis en ook de vijfde wedstrijd werd verloren.
Nu ging het om de laatste partij tegen het team van Hoebeke.
Deze wedstrijd was erg spannend en werd nipt door ons gewonnen zodat we de derde plek veilig stelde.

 
Jeugdkamp 2010

Ermelo, 1, 2 en 3 mei 2010

Ook dit jaar was het Jeugdkamp voor judoka's van B.C.K. weer super leuk.
Zaterdag 1 mei vertrok de bus met 37 jeugd leden van de club richting Ermelo voor 3 dagjes kamp.
En ondanks het niet zo mooie weer wisten de 10 begeleiders er toch weer iets specials van te maken voor de jeugd.

Dag 1
Spelletjes binnen en buiten, een lange wandeling naar de heide voor een confrontatie met een kudde schapen en bezoek aan de schaapskooi.
Eindelijk tijd voor het avond eten (macaroni) Robert en Manda hebben hun best gedaan, het was heerlijk.
S'nachts een (eng / leuk) verhaal vertelt door Robert met daar achteraan een nachtwandeling (23.00 uur vertrek) door gedeeltes van het verbodengebied.
Dan nog voor de echte bikkels film kijken in de recreatieruimte tot dat om 3.00 uur alle oogjes gesloten waren.

Dag 2
Volgende dag weer op tijd op voor het ontbijt waarna een aantal binnen spelletjes gingen doen en anderen buiten gingen spelen.
Dan een competitie ski lopen ( is ook niet makkelijk met ze vieren op zo een houten plank).
Daarna weer lekker in groepjes lopen (door de regen) voor de puzzeltocht en meteen er achteraan de 6 kamp ook deze was weer erg leuk.
Eindelijk avond eten HOERA PATAT en na het eten verplicht cartoons kijken, want ook de begeleiding wilden wel eens rustig genieten van hun eten (eerste oogjes vallen al dicht).
Nu nog even met groepjes een quiche maken (nog meer oogjes gaan dicht).
Maar voor de judoka's die echt niet willen slapen nog maar een film op het doek projecteren.
3.00 uur iedereen slaapt behalve een paar gekken van de begeleiding die nog de openhaard aan steken en de dag doornemen onder genot van een drankje en een hapje.
5.00 uur mijn oogjes sluiten zich ook.

Dag 3
Eerste kinderen worden wakker 8.00 uur en gaan ontbijten, 10.00 uur laatste komen uit bed rollen voor het ontbijt.
Vandaag weer naar huis jongere judoka's gaan met Guido en Marco een wandeling maken zodat de rest van de leiding en de oudere judoka's de accommodatie kunnen schoon maken.
Bij terug komst van de wandeling iedereen helpen met het opruimen van het speelveld.
12.00 uur bus vertrekt weer richting Krommenie.
Bij aankomst staan de ouders al weer klaar om hun kind mee naar huis te nemen en alles te horen van wat ze hebben beleefd.
Het kind denkt waarschijnlijk aan iets heel anders (bed, slapen).

Namens alle begeleiders bedanken we de judokas die mee zijn geweest voor ook dit jaar weer een top Jeugdkamp.

(als je een reactie wil geven over het kamp doe dit dan via het gastenboek op deze site).


Voor een fotoverslag, klik Foto's

 
Quin Kiel Goud op Bloembollen Toernooi

Anna Paulowna 17-4-2010

Quin judode super tijdens dit sterk bezeten judotoernooi.
Hij werd eerste in zijn poule door 5 partijen met ippon te winnen vooral op de grond was hij niet te verslaan.
Daarna kwamen de samenvoegingen van de 4 poules de eerste twee partijen won hij met een houdgreep.
Toen alleen nog de finale partij.
Quin kwam achter met twee yuko's maar door goed te blijven judoën scoorde Quin een prachtige ippon met een been veeg (Okuri ashi barai).

 
B.C.K. superieur tijdens Luki Goshi Toernooi

Amsterdam 11-4-2010

Zondag ochtend vroeg vertrokken de judoka's van BudoClub Krommenie en JudoVereniging Ippon gezamenlijk richting Amsterdam.
Deze verenigingen doen dit welvaker gezamenlijk om dat ze dezelfde trainer (coach) hebben.
Tijdens het toernooi werd de ene na de andere tegenstander verslagen met mooi judo.
Nu kon je ook goed zien dat onze judoka's het technische judo goed beheersen.
Aan het einde van de middag konden we de prijzen gaan tellen.
11 eerste 8 tweede 6 derde plaatsen en heelaas 1 maal 4de maar dit kwam omdat de nummers 1 2 en 3 ook al van onze vereniging waren.
Al met al een mooie prijzen regen voor onze judoka's.

 
Guido en Robert geslaagd voor bonds judo scheidsrechter

Beverwijk 28 maart 2010

Tijdens de districtskampioenschappen -15 in Noord Holland zijn Guido Wiegman en Robert van Unen geslaagd voor de cursus judo scheidsrechter.
Na een goed praktijkexamen te hebben afgelegd, mogen zij zich nu bondsscheidsrechter C noemen.
De afgelopen maanden reisden Guido en Robert meerdere malen af naar Den Helder waar de cursus werd gegeven.
Namens Budoclub Krommenie van harte gefeliciteerd!

Guido links en Robert rechts beide met colbert

 
Cathy Kingma geplaatst voor N-H kampioenschappen

Amsterdam 22-3-2010

Tijdens de voorrondes pupillen B behaalde Cathy de Tweede plaats bij de -46 kg.
Dit geeft haar het recht om op 11 april mee te doen bij het N-H Kampioenschap
Waar de 5 beste judoka's uit ieder rayon zullen strijden voor de prijzen

Cathy Kingma in actie.

 
Team Budoclub Krommenie/Sportschool Salomons 2de

Beverwijk 14-3-2010

In Beverwijk werd de slotronde van de jeugdwestfriese judokampioenschappen gehouden.
De eerste partij tegen Pijloo uit Amsterdam ging na vier partijen gelijk op, door winst van Jay Odinga en een mooie ippon van Axel Engel.
Lilit Moeradjan gaf een yugo voorsprong uit handen en Sven Timmer verloor jammerlijk in de laatste seconden.
Akin Bal wist zijn partij nog wel te winnen, maar Pijloo won toch met 6-3.
De wedstrijd tegen Cees Hoebeke werd ruim gewonnen met 7-2.
De laatste wedstrijd tegen Hike wake was doorslaggevend, maar de Zaanse judoka's lieten zich niet verrassen en wonnen gedecideerd met 7-2.
Het team op deze competitie dag bestond verder uit Don de Boer, Abel Abels, Kain Klok en Sarkis Moeradjan.
Ook de judoka's uit de 4 eerdere competitie dagen Mark Elmanov, Calvin Tarroe, Swen Colet, Thomas van Dorp, Dominique Benjamins en Rosanne Prangers van harte gefeliciteerd met de 2de plaats.
Zonder de inzet van al deze judoka's was deze super prestatie niet mogelijk.
Het team maakt een positieve ontwikkeling door en de groei van de beide clubs zal er zeker toe bijdragen dat er volgend jaar weer een goed team zal staan.
Na 2 keer een tweede plaats in de derde klasse willen wij graag volgend seizoen promoveren.

Op Calvin na alle judoka's uit het team Budoclub Krommenie/ Sportschool Salomons die deze prestatie mogelijk maakte.

 
Witte & Gele banden toernooi

Uitgeest 14-2-2010

Budoclub Krommenie haalt prijzen tijdens judo toernooi in Uitgeest.
Syb Visser en Wouter Besse behaalde beide een eerste plaats.
Yoa kiel en Kick Plugge werden tweede.
Tim sombroek, dj macbean, Duncan van Druenen en Thomas Vree behaalde een derde plaats.
De andere judoka's hebben ook goed hun best gedaan maar haalde niet het podium.
 
Wouter Besse en Syb Visser Beide een eerste plaats.

 
Salomons Toernooi

Zaandam 6-2-2010

Dit Toernooi was voor judoka's met oranjeband en hoger.
Budoclub Krommenie ging met 11 judoka's naar Zaandam.
Cathy, Thijs, Mark, Jurriaan en Tom hebben lekker staan knokken maar konden geen podiumplaatsen behalen.
De judoka's die wel op het podium stonden waren:
Tessa Volbeda 1e
Matthijs Knebel 1e
Calvin Tarroe 2de
Luke Vermeer 2de
Quin Kiel 3de
Hidde Spaan 3de
Iedereen heeft weer goed zijn best gedaan en Marco was zeer tevreden met de prestaties.
Ook leuk was dat Robert en Guido kwamen om te scheidsrechteren.

Voor een fotoverslag, klik Foto's

 
Sven en Luke 3de op Wim Büchel Toernooi

Beverwijk 31-1-2010

Tijdens het Wim Büchel Toernooi draaide Sven Timmer helaas in een Poule systeem.
Zo kon het geburen dat hij met maar één wedstrijd verlies (van de 4 wedstrijden) toch maar 3de werd.
Hij verlor zijn eerste partij van de latere nummer twee maar haalde later wel de nummer één met ippon van de mat.
Luke Vermeer had het erg zwaar en liep in zijn tweede wedstrijd een schouder blessure op.
Maar ging gewoon door en wist toch nog een derde plek te behalen

 
BCK op het Internationale Antwerpen Open 2010

Antwerpen 26-01-2010

Afgelopen weekend hebben judoka's van Budoclub Krommenie Antwerpen onveilig gemaakt!
Een aantal judoka's van Budoclub Krommenie heeft dit weekend meegedaan aan het Antwerpen Open, een toernooi met meer dan 1000 judoka's uit ruim 25 landen!

Onze afvaardiging bestond dit jaar uit Menno de Goede, Matthijs Knebel, Remon van der Eng, Hidde Spaan, Rens Heijne, Stephan en Jeffrey Kuiper in de U15 en U17. En Robert van Unen in de volwassenencategorie.
De fanclub bestond uit een heleboel vaders en moeders en onze eigen persfotograaf. De coaches waren Marco en Guido.

Geen van de judoka's behaalde een podiumplaats, hoewel Robert er dicht bij kwam,maar dit werd allemaal goed gemaakt door de gezelligheid!

Voor een fotoverslag, klik Foto's

 
Budoclub Krommenie voor het eerst naar Cios Team Toernooi

Haarlem 23-01-2010

Het heeft even geduurd maar voor het eerst heeft B.C.K. een team kunnen samen stellen zonder judoka's van andere judo scholen.
Het team bestond uit 4 A pupillen en 4 B pupillen:
-24 kg Jennifer Kingma -27 kg Calvin Tarroe (Ian Timmer reserve) -30 kg Quin Kiel -34 kg Jarno Gillisen -30 kg Tessa Volbeda -34 kg Swen Colet -38 kg Kevin Steinmetz en -42 kg Sven Timmer
Als coach was dit keer Johan mee want Marco was naar Antwerpen met de oudere Judoka's.
Het team heeft sterk gestreden met mooi en goed judo maar kon nog geen podium plaats behalen en eindigde op de zesde plaats.
Toch was het een leuke geslaagde middag de judoka's hebben weer veel ervaring opgedaan en de ouders hebben zich prima vermaakt met het mooie judo.
Volgend jaar gaan we zeker weer heen.

Voor een fotoverslag, klik Foto's

 
Judoka's Bij Randori Toernooi

Assendelft 13-12-2009

Zondag hield Judo Vereniging Randori zijn jaarlijkse judo toernooi.
Budoclub Krommenie ging naar dit toernooi met nu eens niet zijn wedstrijd judoka's, maar gaf de kans aan zijn witte en gele bandjes.
Dit was meteen een mogelijkheid om te kijken of er weer jong talent in de vereniging aanwezig is, om volgend jaar de wedstrijd training aan te vullen met nieuw jong talent.
Dit was zeker het geval in de eerste groep, hier behaalden alle 6 judoka's van Krommenie het podium.
Bij de tweede groep stonden twee van de drie judoka's op het podium en in de laatste groep twee van de vier.
Dit betekent dat in het nieuwe jaar de wedstrijd training weer kan worden aangevuld met jong talent.

Eerste groep judoka's van Budoclub Krommenie samen met de judoka's van J.V.Ippon en de trainer van beide verenigingen.

Voor een fotoverslag, klik Foto's

 
Jennifer eerste op Sinterklaas Toernooi

Beverwijk 29-11-2009

Het Sinterklaas toernooi was dit jaar super leuk.
Compleet met Pieten (veel pepernoten) en natuurlijk Sinterklaas was dit toernooi zeer goed georganiseerd (een pluim voor Judo Bond Noord-Holland).
Op dit Toernooi speciaal voor 5, 6 en 7 jarigen, konden de judoka's laten zien hoe goed ze al kunnen judoën.
In de verschillende gewichtsklasses werd er hard gestreden voor de eerste plaatsen.
Budoclub Krommenie was met 5 judoka's aanwezig.
Jennifer Kingma wist met sterk judo al haar partijen te winnen en werd dus eerste.
Duncan van Druenen, Yoa Kiel, Rebecca Smit en Ian Timmer behaalden alle vier een tweede plaats in hun gewichtscategorie.
Volgend jaar proberen we met veel meer judoka's aan dit ongelovelijk leuke toernooi mee te doen!

Voor een fotoverslag, klik Foto's

 
Tessa Volbeda tweede op de Open Helderse kampioenschappen

Den Helder 21-11-2009

De judoka van Budoclub Krommenie behaalde tijdens de 32e internationale kampioenschappen in Den Helder een tweede plaats.
Tessa kwam uit in de categorie -25 kg meisjes geboren 2001 en 2000.
Robert van Unen behaalde een derde plaats in de categorie senionen -100 kg

 
Tessa Volbeda en Calvin Tarroe plaatsen zich voor de Noord Hollandse Kampioenschappen

Amsterdam 01-11-2009

Tijdens de Voorrondes Pupillen A individueel deden de judoka's van Budoclub Krommenie het goed.
Tessa uitkomend in de -24 kg wist met sterk en goed judo al haar partijen te winnen.
Er was maar één wedstrijd die de volle lengte duurde en die won ze met een yuko.
De rest won ze allemaal binnen de tijd met ippon dus een zeer verdiende eerste plaats.

Calvin judoënd in de -27 kg mocht de eerste wedstrijd meteen tegen de latere kampioen.
Hij wist nog op voorsprong te komen maar verloor later toch met ippon.
Daarna kwam hij goed op dreef en won de één na de andere wedstrijd door zeer gevarieerd en technisch judo te laten zien (mooiste worp van het toernooi Okuri-ashi-barai).

In de halve finale verloor calvin pas weer.
Daarna moest hij nog één keer de mat op voor de derde plaats.
Deze wist hij met slim judo in zijn voordeel te beslissen dus een prima derde plaats.

Nu op naar de Noord Hollandse Kampioenschappen aanstaande zondag.

Tessa volbeda eerste -24 kg en Calvin Tarroe derde -27 kg

 
Tanoshii Open

Beverwijk 24-10-2009

Op dit goed bezette Judotoernooi wisten de volgende judoka's het erepodium te behalen.
Bij de Mini's behaalde Jennifer Kingma een eerste plaats door zeer leuk judo te laten zien.
Ook Swen Colet behaalde een eerste plaats door met speels gemak al zijn partijen te winnen.

Ijsbrand Koper kon naar huis met een zwaar bevochte derde plaats dit deden ze beide bij de B pupillen.
Vincent Prins kwam uit in de -15 klassen en behaalde een derde plaats.
Bij de -20 (samen gevoegd met de senioren) ging Robert van Unen er vandoor met de tweede plaats.
De andere judoka's van B-C-K hebben ook goed hun best gedaan en iedereen kreeg dan ook aan het einde een mooie medaille.

Voor een fotoverslag, klik Foto's

 
Budo Club Krommenie goed in de prijzen

Zaandam 11-10-2009

Tijdens het instap toernooi in Zaandam (meer dan 200 deelnemers) draaide de Judoka's van Budoclub Krommenie erg goed.
Bij dit zeer strak georganiseerde toernooi van Sportschool Salomons wisten de volgende judoka's van B.C.K. podium prijzen te behalen.

Eerste werden Kick Plugge, Joost de Wildt, Syb Visser en Remon van der Eng.
Tweede plaatsen waren er voor Quin Kiel en Luke Vermeer.
Derde werden Rebecca Smit, Jonah Hoffman, Tessa Volbeda, Boris de Wildt, Cathy Kingma, Dion van Doorne en Tom Dibbets.

Maar zo als altijd bij dit toernooi zijn er eigenlijk geen echte verliezers.
Alle andere deelnemers van B.C.K. kregen ook een mooie herinnering in de vorm van een medaille.
Ravi van Berge, Quin Heokstra, Yoa Kiel, Salomé Poulain, Jennifer Kingma, Jarno Gilissen, Thijs Puls en Tom Zwikker.

De jongste judoka's Ravi, Quinn, Kick, Rebecca en Jonah met coaches Robert en Suzanne

Voor een fotoverslag, klik Foto's

 
Tweede Ronde Westfriese jeugd judo Competitie.

Landsmeer 11-10-2009

Tijdens de tweede ronde liet het combinatie team van Budoclub Krommenie / Sportschool Salomons een steekje vallen.
Het team bestond uit -24 Jay -27 Don -30 Thomas en Swen -34 Abel -38 Lilit en Dominique -42 Sven -46 Rosanne -50 Kain -55 Sarkis.

De eerste wedstrijd verloor Jay met een houdgreep en ook Don wist de partij niet in zijn voordeel te beslissen.
Hij verloor met het kleinste verschil een Yuko.
Thomas deed het beter en won door een mooie kubi-nage.
Abel kwam wel voor met een wazari maar liet zich toch nog verrassen en verloor met ippon.
Lilit maakte korte metten met haar tegenstander ze scoorde ippon met een mooie tani-otochi.
Sven maakte een Yugo, maar kwam op de grond in een houdgreep en verloor daardoor.
Ook Rosanne verloor door houdgreep.
Kain wist ook niet te winnen hij liep in een volpunt.
Sarkis haalde de eer weer een beetje omhoog door te winnen met ippon.

Tweede wedstrijd ging een stuk beter en deze wonnen we dan ook.
Jay won met een houdgreep.
Don maakte een foutje en belandde in een houdgreep waar hij niet meer uit kwam.
Thomas liet zich verrassen en verloor ook.
Abel trok de score meteen weer recht door te scoren met een ippon.
Lilit scoorde ook weer een ippon en Sven volgde dit voorbeeld door ook te winnen met ippon.
Rosanne knokte hard en wist daarbij de schade te beperken door te verliezen met slechts een Yuko tegen.
Ook Kain stond sterk te judoën, maar moest toch zien hoe zijn tegenstander won met een wazari.
Sarkis had het makkelijk en won met ippon.

De derde partij tegen van Heest begonnen we goed.
Winst voor Jay en Don maar daarna ging het minder.
Swen, Abel, Lilit, Sven, Rosanne en Kain wisten niet te winnen.
Alleen Sarkis die nog al zijn partijen wist te winnen won ook nu weer met ippon.

Het is nu zeer spannend met nog drie rondes te gaan zijn er drie teams met 4 gewonnen en 2 verloren wedstrijden Budoclub Krommenie/Salomons, v Heest/Landsmeer en Pijloosport/Karel Gietelink Sport.

Abel in actie tijdens de Westfriese

 
20 Jarig Jubileum

Het jaar 2009 is voor Tinie Boerkoel een jubileum jaar.
20 jaar geleden, op 3 oktober 1989 begon zij namelijk als yogadocent bij Budoclub Krommenie.
Om dit te vieren werd zij op maandag 5 oktober verrast tijdens haar yoga lessen met een bos bloemen.
Ook haar beide yoga groepen hebben haar gefeliciteerd en bedankt voor de afgelopen jaren, door middel van bloemen en een kadobon.
Tinie reageerde blij verrast en liet weten dat ze er zeker nog 5 jaar aan toe wil voegen "mits lichaam en geest het toelaten."
Namens het bestuur, docenten, en alle leden nogmaals hartelijk gefeliciteerd en veel yoga plezier voor de toekomst.

 
Jeugdwestfriese team supersterk!

Op zondagochtend werd in Zaandam in de vernieuwde en uitgebreide dojo van Sportschool Salomons op Blooksven 10 de eerste ronde van de Westfriese-judojeugdcompetitie gehouden.

Tegen het altijd lastige team van van Heest/Landsmeer begon het goed.
Jay Odinga (-24 kg) hij won met een yuko.
Calvin Tarroe (-27 kg) verloor maar om dat zijn tegenstander bij de weging te zwaar was werd dit omgezet naar een winst partij voor Calvin.
Thomas van Dorp (-30 kg) en Dominique Benjamins (-34 kg) verloren helaas maar dit werd meteen weer opgevangen door Lilit Moeradjan (-38 kg) en Akin Bal (-42 kg) die beiden een ippon scoorde.
Rosanne Pranger (-46 kg) en Kain Klok (-50 kg) kregen het erg moeilijk ze knokte goed maar verloren jammer genoeg.
De beslissing lag bij Sarkis Moeradjan ( 55 kg.). Hij liet er geen gras over groeien en met een snelle schouderworp haalde hij de zege binnen voor de Zaankanters.

De tweede partij tegen Hajime uit Alkmaar werd de maximale score! Alle judoka's wonnen met ippon.
Deze keer bestond het team Jay Odinga (-24 kg) Don de Boer -27 kg) Swen Colet (-30 kg) Dominique Benjamins (-34 kg) Sven Timmer (-38 kg) Lilit Moeradjan (-42 kg) Rosanne Pranger (-46 kg) Kain Klok (-50 kg) en Sarkis Moeradjan ( 55 kg.) In de derde partij tegen Pijloo sport uit Amsterdam werd de waarde van het team echt duidelijk.
Er werd een mooie prestatie neergezet met goed judo.
Niemand liet zich verrassen en mentaal bleken de judoka's tegen een stootje te kunnen uiteindelijk werd er met 10-8 gewonnen zonder de geblesseerde Akin Bal die verrassend goed werd vervangen door Sven Timmer.
2 jaar te jong en eigenlijk uitkomende in de -38 kg klassen maar in de golden score bleef hij nog steeds overeind .
Op beslissing moest hij het echter afleggen.

Door deze drie overwinningen staat het team na de eerste dag bovenaan.

 
Braderie Krommenie weer een succes

Krommenie 19-09-2009

Ook dit jaar gaf Budoclub Krommenie weer demonstraties op de braderie.

11.00 uur was er een judo demonstratie. Vervolgens werd deze om 12.00 uur overgenomen door de karateka's van de Budoclub.
Om 13.00 uur was Aikido aan de beurt, waarna er een korte pauze was.

Om 14.00 uur ging Judo weer de mat op. Er waren zoveel judoka's, dat er in vier groepen gewerkt moest worden! Eén groep speeljudo, een groep judo jeugd en twee groepen met oudere judoka's.
Als laatste mocht Karate weer de mat betreden. Na deze spetterende demo werden de matten en de kraam opgeruimd.

Om 17.00 uur was het tijd voor een drankje bij de club met de vrijwilligers en werd de dag nog eens doorgenomen.
En uiteraard was het tot in de late uurtjes weer zeer gezellig bij de club.

Als vereniging bedanken wij alle vrijwilligers en natuurlijk ook de sporters die van deze dag een groot succes hebben gemaakt.



Voor een fotoverslag, klik Foto's

 
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu